1 Bench 10 Farklı Dekorasyon Önerisi

1 Bench 10 Farklı Dekorasyon Önerisi

Bench, bank veya puf… Siz hangisini kullanıyorsunuz bilemiyoruz ama ev dekorasyonunun en kullanışlı parçalarından biri olduğu kesin. Evinizin farklı odalarında kullanabileceğiniz bir mobilyaya sahip olmaksa hayat kurtarıcı. Tek bir parçayı evde farklı işlevlerle kullanmayı sevenlerdenseniz hemen evodeko.com adresindeki bench ve puf modellerimizi inceleyin. 

Evinize uygun bench modelini bulmakta zorlanıyorsanız veya nasıl dekore edeceğinizi bilemiyorsanız evin farklı köşelerine uygun en sevdiğimiz stil önerilerine hemen geçelim.

Bench İle Antre Dekorasyonu

Evlerde genelde en az önem verdiğimiz ama en önemli bölümü aslında antreler. Eve ilk adım attığınız ve girdiğiniz evle ilgili ilk izleniminizi oluşturan yer burası. Evinize ait izler taşıyan ve konuklarınızı karşılayan güzel bir alan yaratmak enerjinizi yükseltecektir. 

Benchleri askılık, ayna ve bitkilerle dekore ettiğiniz anda eviniz sıcak bir karşılamaya hazır olacak. 

Bench İle Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odalarında bench kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Nostaljik bir detay olmaktan çıkıp tekrar yatak uçlarına yerleşen benchler giyinme ve bekleme alanı olarak şık bir dokunuş sunuyor. Giyinme odanız varsa bench yine hayat kurtarıcı bir detay olacak. Giyinirken hem oturmak hem de eşyalarınızı koymak için şık bir bench aslında herkese lazım:)

Bench İle Yemek Odası Dekorasyonu

Belki pek çoğumuz yemek odası yok ama bir yemek köşemiz var. Bench modası yemek masalarını ele geçireli epey oluyor. Özellikle masanın bir tarafına bank koyup diğer yerlere sandalye yerleştirmek olmazsa olmaz trendlere girdi bile. Dinamik görünüm sunan bankları yemek masanızda kullanırken oturma alanınıza uygun renk ve tarz seçimleri yapmayı ihmal etmeyin.

Doğal ahşap dokusunu sevenlerdenseniz masif ahşap bankımızı incelemeden geçmeyin. 

Bench İle Salon Dekorasyonu

Salonda ya da oturma odanızı bench varsa çok fazla dekorasyon seçeneğiniz var demektir. Bir süredir puflar orta sehpaların yerini aldı bile. Hem ayağınızı uzatmak hem de üzerine minik bir tepsiyle kullanmak çok şık ve işlevsel oluyor.

Oturma alanınızı genişletmek için de bench puflar çok kullanışlı. İstediğiniz yere kolayca çekin yeter. Duvara dayayıp arkasına birkaç kırlent attığınızda keyifli bir oturma alanına dönüşüveriyor. İç mekanda şömineniz varsa önüne sevdiğiniz renklerde bir bench ve birkaç peluş atmanız yeter de artar bile.

Evinize uygun kumaş ve boyut seçenekleri için bizimle iletişime geçerek özel sipariş verebileceğinizi unutmayı! WhatsApp hattımız: 0 539 853 36 03

YORUM

 • 16 Eylül 2023
  reply

  Elvan Bayraktar

  Son derece kaliteli ürünleri çözüm odaklı yaklaşımları nazik davranışları uygun fiyatlarıyla tercih sebebiniz olmadı gereken bir firma. Çok memnunuz. İyi ki varlar

  • 18 Eylül 2023
   reply

   mehmet | evodeko

   Merhabalar, çok teşekkür ederiz.

YORUM BIRAKIN

Yardım için buradayız