Ahşap Kasalarla Neler Yapılır Neler? Çarpıcı Dekorasyon Fikirleri

Ahşap Kasalarla Neler Yapılır Neler? Çarpıcı Dekorasyon Fikirleri

Ahşap kasalar eskiden sadece meyve halinde gördüğümüz bir detayken artık evlerimizin tam merkezinde. Dekoratif olmasının yanısıra işlevsel olan kasaları ev dekorasyonunda ve düzenlemede farklı amaçlarla kullanmak mümkün. En güzel tarafıysa ahşap kasaları bir kez satın aldıktan sonra evin farklı köşelerinde farklı amaçlarla kullanabilmeniz Bu amaçla satın aldığınız ürünlerin dayanıklı olması çok önemli.

 

Masif ahşap kasalar dayanıklı olmalarının yanı sıra ağacın en doğal dokusuna sahip. Sadece fırınlanan masif ahşap kasa üzerinde herhangi bir kimyasal veya boya uygulaması bulunmuyor. Bu sayede evodeko.com’da sattığımız masif ahşap kasalar çok sağlıklı. Bu kasaları isterseniz ev dekorasyonunuza uygun boyayabilir veya  cilalayabilirsiniz. Çocuk odası gibi ortamlarda ise kasaları olduğu şekilde doğal haliyle kullanabilirsiniz.

 

Ahşap kasalarla yapabilecekleriniz tamamen hayal gücünüzle sınırlı aslında. Kasalar tek tek raf veya organizer olarak kullanılabildikleri gibi bir araya geldiklerinde çalışma masasından kitaplığa kadar pek çok farklı amaçlarla kullanılabilir.

 

Masif ahşap kasaları evodeko.com üzerinden ücretsiz kargo ve iade/değişim garantisiyle sipariş edebilirsiniz. Teslim aldıktan sonra yapabileceklerinizle ilgili bazı yaratıcı ve dekoratif önerilerimiz ise şöyle:

Kasalardan Çalışma Masası

4 adet kasa ve bir ahşap tabla bir araya geldiğinde sizin yeni çalışma masanıza dönüşebilir. Hem de kasaların içlerini raf ve organizer olarak kullanabilirsiniz.

Yine kasalar ve eski bir kapı belki de evinizdeki en şık konsollardan birine dönüşebilir.

 

Ahşap Kasalardan Organizer

 

Ahşap kasaya hiç işlem yapmadan veya sadece 4 tekerlek takarak organizere dönüştürebilirsiniz. Oturma odanızda dergilerinizi, mutfakta şişelerinizi, yatak odanızda ekstra örtülerinizi depolamak için işlevsel ve şık bir alternatif olacaktır.

 

Kasalardan Puf Yapmak

Ahşap kasalara minder ekleyerek minik puflara dönüştürebilirsiniz. Çocuk odalarında, bahçe ve balkon gibi alanlarda bu puflar harika görünecektir. Yine pratik kullanım için kasalara frenli tekerlerden takabilirsiniz.

 

Kasalardan Çiçeklik Nasıl Yapılır?

Ahşap kasaları çiçeklik yapmanın birden fazla farklı yolu var aslında. İlk olarak kasalara halat geçirerek tavana asabilirsiniz. Bu kasaların içerisinde çiçekleri yerleştirince harika görüneceklerdir.

 

Kasaları istediğiniz şekillerde üst üste veya yan yana dizerek evinize uygun bir çiçekliğe dönüştürebilirsiniz.

 

Kasalardan Kitaplık ve Raf

Kasaları dik ve yatay şekilde dizerek veya duvara sabitleyerek yeni kitaplığınız haline dönüştürebilirsiniz.

Kasaları önlü arkalı yerleştirerek hem yaşam alanlarını bölebilir hem de iki taraflı raf şeklinde yerleştirebilirsiniz.

YORUM

  • 5 Mayıs 2022
    reply

    Kubra

    Super

YORUM BIRAKIN

Yardım için buradayız