Duvar Rafının En Eğlenceli Hali: Pegboard

AnasayfaGenelDuvar Rafının En Eğlenceli Hali: Pegboard

Duvar Rafının En Eğlenceli Hali: Pegboard

Dünyanın en eğlenceli açık raf sistemi bizce pegboard. Aslında delikli pano olarak bilinen bu duvar rafları, işlevsel olmalarının yanı sıra ahşap dokularıyla çok şık. Biz farklı boyut ve şekillerini yapsak da en güzel tarafı size özel olarak üretilebilmesi. Yani istediğiniz boyut veya şekli bize söylediğinizde delikli panonuz hazır oluyor. Ayrıca ham ahşap şekilde hazırlanan panoları ham halinde kullanabileceğiniz gibi boyayarak da kullanabilirsiniz.  Pegboard panoları, raflarını ve çubuklarını artırıp azaltarak veya parçaların yerlerini yeniden organize ederek yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Pegboard evin her odasında rahatça kullanılabilmesinin yanında işyerleri ve atölyeler için de kullanışlı bir alternatif. Farklı kullanım amaçlarıyla ilgili ilham verici fikirlere geçmeden önce evodeko’daki farklı pegboard modellerini incelemeyi unutmayın.

Salonda Pegboard

Yaşam alanında duvar raflarına her zaman ihtiyaç vardır. Pegboard ise hem arka plana doku kazandırır hem de dekore edildiğinde biblolardan çiçeklere kadar her şeyi yerleştirebileceğiniz bir alana dönüşür. Salonun boyutarına göre birden fazla parçayla duvarı kaplamak bile mümkün.

Mutfakta Pegboard

Açık raf sistemlerinin çok işlevsel olduğu mutfaklarda pegboard hem ahşap dokusuyla hem de farklı kullanım işlevleriyle vazgeçilmez olabilir. Kahve köşesi yapmak, baharatları bir araya toplamak, sürekli kullandığınız mutfak akseuarlarını gözünüzün önünde tutmak için pegboard size yeter. Mutfak alışkanlıklarının değiştikçe rafınızdakileri de değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Antrede Pegboard

Antrede alıştığınız askıların yerine pegboard yerleştirin. Böylece hem ceketleri ve şapkaları astığınız, hem de anahtar gibi sürekli girişte tutmanız gereken aksesuarları koyduğunuz işlevsel bir alanınız olsun. Altına ekleyeceğiniz bir ayakkabılıkla size özel portmantonuz hazır olacak.

Atölyede Pegboard

Atölyeniz varsa veya hobiye meraklıysanız elinizin altında olması gereken malzemeleri düzenlemek için pegboard çok iyi fikir. Delikli panonun istediğiniz yerine raf, istediğiniz yerine çubuk takıp makaslardan makaralara kadar her şeyi düzenli bir şekilde gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Eğlenceli ve işlevsel bir duvar rafı için pegboard çok iyi bir seçenek.

Çocuk Odasında Pegboard

Çocuk ve bebek odalarında temaya uygun şekillerde kesilen pegboard raflar çok şeker bir görüntü veriyor.  Ay ve yıldız şeklindeki panolarla odaya hareket katabilirsiniz. Ayrıca pegboardu odanın temasına uygun olarak kolayca boyayarak renklendirebilirsiniz. Açık raflar elinizin altında olması gereken eşyalar için çok kullanışlıdır. Gözünüzün önünde durması gerekenleri düzenli şekilde bir arada tutup dekorasyonun bir parçası haline dönüştürebilirsiniz.

 

Çalışma Odasında Pegboard

Çalışma odasında herkesin duvar rafına ihtiyacı olur. Pegboard raflar ise çalışma alanını rahatlatmak için birebirdir. Görmeniz gereken notlar, kırtasiyelikler, sizi motive eden detaylarla renklendireceğiniz bir pegboard, çalışma odanıza yepyeni bir hava katabilir. Çalışma masanıza uygun boyutlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yardım için buradayız